Strony: 1 2 3 4 > >|

10 maja 2020

Edycja 2020: nagrody w kategorii szkół podstawowych – wiersz

I nagroda: Mateusz Szachowicz z Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie za pracę pt. „Ostatnia droga”

II nagroda: Agnieszka Papiorek ze Szkoły Podstawowej nr 44 im. Jana III Sobieskiego we Wrocławiu za pracę pt. „Dziewczyna z fotografii”

III nagroda: Dominika Antosz ze Szkoły Podstawowej im. Lanckorońskich w Zakliczynie za pracę pt. „Odebrali mu tylko życie”

III nagroda: Mateusz Kuligowski ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Jagielskiego w Międzyborowie za pracę pt. „Żyrardowskie Szpularki”

10 maja 2020

Edycja 2020: nagrody w kategorii szkół ponadpodstawowych – wiersz

I nagroda: Amelia Wolińska z Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Zygmunta Klukowskiego w Szczebrzeszynie za pracę pt. „Dziewczyna z białą różą”

II nagroda: Hanna Wolińska z Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Zygmunta Klukowskiego w Szczebrzeszynie za pracę pt. „Ostatnia droga”

III nagroda: Katarzyna Kaczor z XXI Liceum Ogólnokształcącego im. św. Stanisława Kostki w Lublinie za pracę pt. „Droga do kamieni”

10 maja 2020

Edycja 2020: nagrody w kategorii szkół podstawowych – proza

I nagroda: Wiktoria Kuśmierz ze Szkoły Podstawowej nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie za pracę pt. „Leć Aniele Katyński, leć…”

II nagroda: Sebastian Wujcik ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej w Józefowie za pracę pt. „Jak przejść przez życie boso?”

III nagroda: Michalina Ryńska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jędrzejowie za pracę pt. „Cisi bohaterowie wielkich wydarzeń”

10 maja 2020

Edycja 2020: nagrody w kategorii szkół ponadpodstawowych – proza

I nagroda: Zofia Pietrasik z XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie za pracę pt. „Wstań i idź”

II nagroda: Ewa Chomiczewska z II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie za pracę pt. „Pod wiatr, pod prąd - najlepsza droga”

III nagroda: Weronika Szeląg z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie za pracę pt. „Wybieraj drogę trudniejszą”

III nagroda: Marlena Kwiatkowska z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku za pracę pt. „Czy w mroku piekła może narodzić się światło?”