Strony: 1 2 3 4 > >|

4 maja 2022

Edycja 2022: LAUREACI - nagrody w kategorii szkół podstawowych – wiersz

I nagroda: Ivo Kulik ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej za pracę pt. „Ostatni”

II nagroda: Kornelia Berek ze Szkoły Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie za pracę pt. „Ile waży Szczęście?”

III nagroda: Marlena Lesiak ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach za pracę pt. „Ciepły promień”

4 maja 2022

Edycja 2022: LAUREACI - nagrody w kategorii szkół ponadpodstawowych – wiersz

I nagroda: Monika Duś I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach za pracę pt. „Partyzant od Ponurego”

II nagroda: Claudia Grzesik z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim za pracę pt. „Kurierka”

III nagroda: Anna Jarek z Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Opatowie za pracę pt. „Przed końcem”

4 maja 2022

Edycja 2022: LAUREACI - nagrody w kategorii szkół podstawowych – proza

I nagroda: Hanna Kozłowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sianowie za pracę pt. „Pestka”

II nagroda: Oskar Augustyn ze Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zebrzydowicach za pracę pt. „Mój koryfeusz”

III nagroda: Mateusz Kot ze Szkoły Podstawowej nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Wrocławiu za pracę pt. „Grób chroniony”

III nagroda: Natalia Kubacka ze Szkoły Podstawowej nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu za pracę pt. „Pod jabłonką”

4 maja 2022

Edycja 2022: LAUREACI - nagrody w kategorii szkół ponadpodstawowych – proza

I nagroda: Julia Kielar z Liceum Ogólnokształcącego nr V im. Generała Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu za pracę pt. „Kamień, który trafił w serce”

II nagroda: Aleksandra Niepsuj z Zespołu Szkół – Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego z Myślenic za pracę pt. „Aleksander Sałacki – na zawsze wierny”

III nagroda: Michalina Ryńska z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie za pracę pt. „Legionowa Ciotka”

III nagroda: Natalia Nowotarska z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku za pracę pt. „Reżyser prawdy”