Strony: 1 2 3 4 > >|

30 kwietnia 2021

Edycja 2021: LAUREACI - nagrody w kategorii szkół podstawowych – wiersz

I nagroda: Małgorzata Godlewska ze Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej w Żernikach Wrocławskich za pracę pt. „Mosty”

II nagroda: Weronika Wyżlińska z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Chróścinie za pracę pt. „Pytania z pozoru proste”

III nagroda: Piotr Cwajda ze Szkoły Podstawowej nr 64 im. Władysława Broniewskiego we Wrocławiu za pracę pt. „Bezcenne meldunki”

III nagroda: Jana Kulik ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej za pracę pt. „Prezent urodzinowy”

30 kwietnia 2021

Edycja 2021: LAUREACI - nagrody w kategorii szkół ponadpodstawowych – wiersz

I nagroda: Tomasz Grewenda z Uniwersyteckiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie za pracę pt. „Entropia - Epitafium dla Ludwiga Boltzmanna”

II nagroda: Magdalena Marjańska z NoBell Liceum w Konstancinie-Jeziornie za pracę pt. „Franciszek Kujawski”

III nagroda: Katarzyna Fijałkowska z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku za pracę pt. „Widzę cię w białym fartuszku”

30 kwietnia 2021

Edycja 2021: LAUREACI - nagrody w kategorii szkół podstawowych – proza

I nagroda: Natalia Broszko ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu za pracę pt. „Anioł z cmentarza”

II nagroda: Małgorzata Godlewska ze Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej w Żernikach Wrocławskich za pracę pt. „Broń nieoczywista”

II nagroda: Wiktoria Kalinowska ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Halinowie za pracę pt. „Trzy małe dworce”

III nagroda: Maja Prokop ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie za pracę pt. „Pamiętnik w biało-niebieskiej okładce”

30 kwietnia 2021

Edycja 2021: LAUREACI - nagrody w kategorii szkół ponadpodstawowych – proza

I nagroda: Julia Marzec z III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy za pracę pt. „Pomoc, która kosztowała wszystko”

II nagroda: Wiktoria Osowska z III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy za pracę pt. „Anioł w piekle”

III nagroda: Karolina Bujak z XIII Liceum Ogólnokształcącego im. Aleksandra Fredry we Wrocławiu za pracę pt. „Zaklinając rzeczywistość - z dziennika Heleny”

III nagroda: Emilia Nowak z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Śląskiej w Rybniku za pracę pt. „Ruiny wspomnień”